6 polskich plannerów na rok 2017

W ubiegłym roku zrobiłam przegląd polskich inspirujących plannerów - zerknij TUTAJ, żeby go przeczytać. Dziś mam dla Ciebie przegląd polskich plannerów na przyszły rok. Niektóre marki się powtarzają, ale jest kilka nowych pozycji. 
via: Pic Jumbo

1. Planner The One od Basic Design

Kosztuje 66 złotych - do kupienia on-line (na stronach Studio of Basic Design albo na stronach sklepu Bardzo Rozsądnie) lub stacjonarnie (na przykład w Łodzi w sklepie Bardzo Rozsądnie). Dostępny jest w kolorach czarnym lub beżowym, a plannery tygodniowe dostępne są jeszcze w szarościach marmurowych lub betonowych. Format A5
"W środku znajdziesz planner miesięczny na 12 miesięcy oraz planner tygodniowy na 52 tygodnie, gdzie sam uzupełniasz daty. Dodatkowo wiele miejsca na notatki na 64 stronach w linie, oraz 64 stronach gładkich, w tym 16 perforowanych do łatwego wyrywania. Samodzielne wypełnianie dat sprawia, że The One można zacząć używać o każdej porze roku."
via: Studio of Basic Design

2. Happy Planner

Dzienny planer kosztuje 119 zł, tygodniowy planner 109 zł, w formacie A5, a dostępne są w wielu kolorach, wzorach, także kalendarze ścienne a także naklejki, którymi możesz ozdobić wnętrze swojego plannera. To piękna strona, pełna inspiracji i pomysłów na organizację dnia - warto tam zajrzeć choćby dlatego
Ja czekam na odsłonę minimal planner, a z obecnych wzorów najbardziej podoba mi się ten w kropeczki - tylko, że jest tygodniowy, a ja wolę dzienne:
via: Madama.co

3. Norinommo 

Dzienny planner CEO kosztuje od 109 zł. Planner dla przedsiębiorczych, profesjonalnie zaplanowany, pięknie i stylowo wykonany. Format B5. Na stronie Norinommo znajdziesz też wiele eleganckich notesów, listy zakupowe, pamiętniki a także naklejki do kalendarzy.
via: Norinommo

Możesz obejrzeć go też na filmie:


4. Zaplanuj swój sukces

Koszt dziennego plannera w wygodnym notesie formatu A5 na spirali to 79 zł. Spirala jest dla mnie wygodna - bo obracam sobie notes naokoło i wygodnie się w nim pisze. Dodatki w plannerze to lista motywujących cytatów i sentencji, myśl dnia i menu dnia.
via: Zaplanuj Swój Sukces

5. Projekt planner 

To fenomenalny sklep dla miłośników planowania, gadżetów, ozdabiania. Plannery są dostępne w formie skóropodobnych okładek z wymiennymi wkładami. Obecnie dostępne są plannery A5 w kolorze miętowym (129 zł), lub A6 w kilku różnych kolorach (od 89 zł). 

via: Projekt Planner
W sklepie kupisz mnóstwo dodatków do ozdabiania kalendarza lub swoich notatek: taśmy, naklejki, wkłady, klipsy, długopisy itd. A na blogu firmowym Projekt Planner znajdziesz wspaniałe pomysły na piękne i kreatywne prowadzenie plannera. Choćby takie:
 

6. Love Simple

Jak nazwa wskazuje to minimalistyczny egzemplarz. Planner jest w formacie A5 w charakterystyczne grube pasy i kosztuje od 72 zł (wersja półroczna). Mnie się najbardziej podoba w czerni i bieli:
via: Love Simple
Ten planner zawiera takie dodatkowe przydatne elementy, jak: lista prezentów świątecznych, plan podróży, plan imprezy, plan finansowy.

A Ty masz swój ulubiony planner lub kalendarz? Podziel się tym i napisz o nim w komentarzu. A może nie potrzebujesz takich wspomagaczy pamięci? 

Komentarze